Pátek, 24 května, 2024
aktualne

Bezpečí přepravovaného zboží zajistíte speciálními indikátory

Přepravujete citlivé zboží nebo produkty rychle podléhající zkáze? V tom případě vám zcela jistě jde o to, aby do cílové stanice dorazily neporušené. Toho lze docílit speciálními monitorovacími indikátory a čidly. Jaké existují možnost?

Na trhu najdete speciální indikátory k monitorování nárazů, náklonu, teploty, vlhkosti i času. Co byste ale řekli zařízení, které by bylo schopno sledovat hned několik z těchto jevů najednou? Třeba nárazy, vlhkost a teplotu? A vy byste si nemuseli kupovat tři na sobě nezávislé indikátory, ale pouze jeden? Právě to dokáže digitální záznamová jednotka SpotBot 4G Plus, která je k sehnání na e-shopu Shock Watch.

Buďte v neustálém propojení s dodavatelským řetězcem

Tento chytrý indikátor přepravy toho ale dokáže mnohem víc. Například přepravci umožňuje být v neustálém propojení s jeho dodavatelským řetězcem. Ten tak má perfektní přehled o jeho aktuální poloze. Samotné monitorování nárazů, stejně jako monitorování vlhkosti a monitorování teploty pak funguje prostřednictvím cloudu SpotSee, který vám po přihlášení posílá aktuální informace o stavu přepravované zásilky. Rovněž vám přijde upozornění v případě jakékoliv výchylky od normálu. Sledování stavu zásilky niky nebylo jednodušší.

Bohaté možnosti využití

Není se čemu divit, že má tento specialista na monitoring přepravy bohaté možnosti využití a zdaleka se nejedná jen o potravinářský průmysl, ale také o ten automobilový, letecký, elektroniku a energetiku. Díky vysoké citlivosti indikátorů je možné jim svěřit i monitoring citlivých lékařských přístrojů, automobilových dílů i citlivých zařízení používaných na výrobu elektrické energie. Samotné záznamy se k dodavateli dostanou prostřednictvím klasického mobilního, Wi-Fi připojení a technologií GPS.

S indikátorem SpotBot 4G Plus zkrátka i to nejcitlivější zboží bude v bezpečí.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora