back to top
Sobota, 15 června, 2024
aktualne

Betonová jímka je spolehlivým řešením pro vaše odpadní vody

Hledáte řešení pro správné nakládání s odpadní vodou z vaší nemovitosti? Pokud se nachází v oblasti, kde není možné napojit nemovitost na veřejnou kanalizaci, je nutné koupit si buď čističku odpadních vod anebo investovat do betonové jímky. Jaké jsou jejich přednosti a pro kterou se rozhodnout?

Kvalitní jímky Zlín i celé Česko

Ať už jste z Moravy, Slezska nebo Čech, můžete si vybrat ideální betonovou jímku u společnosti Žumpy – STAV s.r.o., která je ze Slovenska a sídlí kousek od Ilavy. Jde o prodejce, který spolupracuje jen s ověřenými výrobci betonových žump, jímek, nádrží na vodu a šachet. Všechny nabízené produkty jsou certifikované, což by pro spotřebitele mělo být vždy důležité.

Zboží vám přivezou, ať už poputuje jímka Brno, Opava, Ostrava, Břeclav, Uherské Hradiště nebo kdekoli jinde na Moravu nebo do Čech.

Díky mnohaletým zkušenostem s prodejem a montáží železobetonových nádrží, žump a zásobníků na vodu tento prodejce pozná, který beton je kvalitní. Právě to je důležité i u nabízených jímek. Všechno nabízené zboží splňuje nejvyšší normy kvality. Jímky se vyznačují vysokou odolností před mechanickým a chemickým poškozením, díky kvalitním přísadám jim nic nehrozí ani vlivem nepříznivých povětrnostních podmínek, tlaku nebo hmotnostní zátěží. Spolehnout se můžete na pevnost, těsnost a izolaci, takže je vyloučeno riziko znečištění okolní vody či půdy.

Jednokomorové a dvoukomorové betonové jímky

Volit můžete jednokomorovou nebo dvoukomorovou jímku. Jednokomorové se hodí pro rodinné domy a menší objekty, přičemž velikost je nutné vybrat s ohledem na počet osob v domácnosti nebo osob využívajících daný objekt.

Dvoukomorové jímky se hodí pro domy s větším počtem obyvatel, pro řadovou výstavbu a objekty, kde se zdržuje více osob. Jímka je rozdělena na dvě komory, čímž se odpadní voda částečně pročišťuje.

Více na beton-zumpy.cz.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora