back to top
Sobota, 15 června, 2024
aktualne

Wifi zásuvka s měřením spotřeby

Elektřina je tématem, které se v moderní společnosti řeší téměř neustále. Jaké je vaše meziroční vyúčtování odběru energií? Očekávali jste taková čísla? Nebo to bylo spíše překvapení? Lepší kontrola nad domácí spotřebou je vždy ku prospěchu věci. Dostanete přehlednou zpětnou vazbu, která vám pomůže k dalším rozhodnutím. Některé spotřebiče vyžadují brzkou výměnu, jiné budete zapínat méně často. Malý pomocník, který nikdy nespí, je v každé domácnosti vřele vítán. Nabídne i časovač a vypínání nebo zapínání na dálku. Jinak řečeno, nastavíte si ranní šálek kávy na sedmou hodinu a půjdete v klidu spát.

Moderní svět nabídne pomocnou ruku

Monitoring spotřeby je důležitý, ale rozhodně není jedinou zajímavou věcí, kterou vám toto zařízení umožní. Wifi zásuvka s měřením spotřeby nabídne propracovanou aplikaci, v níž můžete zadávat jednotlivé pokyny. Nebo ji spárujte s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home, abyste si vše potřebné nastavili pomocí jednoduchých vět. Nemusíte nikam spěchat, dokonce není nutné, abyste vůbec vstávali z gauče. Stačí krátký povel a můžete zůstat ve svém pohodlí. Elektronika 21. století se totiž o všechno postará sama, nemusíte ji kontrolovat.

Osvědčí se v každé domácnosti

Provozní teplota od nuly do čtyřiceti stupňů Celsia, to je velká výhoda těchto malých pomocníků. Můžete je totiž snadno zaměstnat i tam, kde se v zimě méně topí. Přesně tak, nabízí se například využití v garáži, ale i na dalších místech v domě. Jednoduše se spáruje s kávovarem, notebookem i routerem, stejně jako mnoha dalšími spotřebiči. Společnou řeč najde až s jedenácti tisíci zařízeními, což je i v dnešním světě opravdu úctyhodné číslo. Pokud vás tato novinka už na první pohled zaujala, podívejte se na cel-tec.cz, kde se dozvíte více informací!

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora