Neděle, 3 března, 2024
aktualne

BDSM – Ballbusting, Spaking, Masochismus, Sadomasochismus

Film 50 odstínů šedi udělal z BDSM praktik mainstream, ale to nic nemění na tom, že mnoho párů již dříve si pravidelně dopřávalo životního styly, který odkazuje na sexuální praktiky včetně nadvlády, otroctví, masochismu a sadomasochismu. Ale možná vás trápí otázka, je vůbec zdravé přidat do svého sexuálního života trochu výprasku a podřízenosti?

Je třeba si uvědomit, že páry, které se do BDSM zapojí, se neliší od jakéhokoli jiného páru. BDSM je vyjádřením jedinečnosti jejich sexuality a páry mohou být více než šťastné, že našly partnera, který se k nim hodí.

Jak ale BDSM vztah může vypadat? To vlastně zcela záleží jen a jen na vás. Pokud jde o BDSM, není se absolutně čeho bát. Lidé si myslí, že BDSM rovná se bolest. Ale ve skutečnosti BDSM zahrnuje vše od smyslného hraní rolí přes výprask až po svazování partnera a dráždění jeho erotogenních zón.

Na druhou stranu BDSM praktiky mohou být, pro někoho i dost extrémní, ale i to k BDSM patří. Pojďme se podívat na 4 trochu extrémnější praktiky, které mohou (ale nemusí) být součástí vašich hrátek v ložnici. Na druhou stranu nic neodsuzujte, dokud to sami nevyzkoušíte.

Ballbusting – Je forma mučení mužských varlat a rozhodně to nemusí být pro každého, ale to neznamená, že je na tom něco špatného. Někteří lidé mají to, co je známé jako fetiš na mužské koule. Sexuální potěšení nebo vzrušení získávají z akcí, jako je svazování, mačkání, plácání nebo údery do koulí rukama, pádly, bičem atd.

Spanking – neboli erotický výprask je erotická hra, při které trestající osoba používá ruce, bič, pádlo, nebo cokoliv jiného k tomu, aby partnera potrestala skrze výprask. Výprask nemusí zahrnovat pouze zadek, ale i různé jiné části těla. Naplácání by mělo vést k vzájemnému sexuálnímu potěšení. Spanking je lehká forma BDSM (samozřejmě můžeme zajít až do extrému), která se nejčastěji používá u začátečníků, ale také jako forma předehry. 

Masochismus – Sexuální masochismus je definován jako erotické potěšení z přijímání bolesti. I když tato forma potěšení může zahrnovat svazování, bití nebo verbální ponižování, můžou to být i jemnější praktiky, jako je kousání nebo tvrdý pohlavní styk.

Sadomasochismus –  lze definovat jako získávání potěšení, často sexuální povahy, z působení nebo přijímání bolesti, strádání nebo ponížení. Může se používat jako vylepšení pohlavního styku.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora