Pondělí, 6 února, 2023
aktualne

Zajímáte se o elektronové mikroskopy, naprašovačky kovů nebo zařízení pro přípravu vzorků? Navštivte Edlin.cz

Společnost Edlin, s.r.o., kterou najdete na adrese Za Kralupkou 440/19, Libiš, je výhradním zástupcem mnoha společností. Jmenujme např. Quorum Technologies pro dodávání a servis zařízení pro přípravu vzorků pro SEM a TEM, jako třeba naprašovačky kovů, napařovačky uhlíku, kombinovaná zařízení pro naprašování kovů napařování uhlíku, sušení ke kritickému bodu…

Další firmou, kterou výhradně zastupuje, je Technoorg Linda pro dodávání a servis zařízení pro přípravu vzorků iontovým svazkem nebo mechanicky, nebo třeba Physical Electronics PHI pro dodávání přístrojů pro analýzu tenkých vrstev metodou rentgenové fotoelektronické spektroskopie, metodou hmotové spektroskopie sekundárních iontů…

Také dodává produkty firem Graticules Optics, SPI supplies a Sterilitech.

Zařízení pro přípravu vzorků TECHNOORG LINDA

Právě tady najdete např. zařízení pro přípravu vzorků Technoorg Linda. Vybrat si můžete Gentle Mill, což je model s unikátní konstrukcí doleštění před připravených TEM a/nebo FIB vzorků. Vynikající kvalitu pro jakékoli požadavky pomáhá dosáhnout patentovaný iontový zdroj s nízkou energií a speciální držák vzorku. Oceníte automatickou činnost, finální krok pro perfektní výsledk, ochrannou přenosnou kapsli pro ochranu citlivých vzorků, speciální adaptér pro mikroskopy Hitachi a online monitoring a podporu.

Také plně automatický systém iontového ztenčování pro přípravu TEM/XTEM vzorků UniMill model IV7 je vám plně k dispozici.

Hledáte elektronové mikroskopy?

Také elektronické mikroskopy jsou sortimentem, s nímž tady přijdete do styku, nebo se o nich můžete díky poptávkovému formuláři dozvědět všechny podrobnosti, které vás zajímají. Konkrétně mikroskopy a inspekční pomůcky jsou od Graticules Optics.

Podívejte se na edlin.cz a vyberte si pomocníky, které vám při práci značně odlehčí, usnadní nebo zpřesní to, co potřebujete.


Dnes je moderní robotizace a elektro technika, kterou můžete levně koupit online.


- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora