Sobota, 2 března, 2024
aktualne

Kvalitní sklenářství nabízí rychlou výjezdovou službu i zboží jako jsou zrcadla a nejrůznější skla i výrobky z nich

Pokud jste z Prahy a potřebujete služby nabízející sklenářství, s důvěrou se obraťte na Sklenářství Koněvova – Petra Beranová. Na trhu se pohybuje již řadu let, a tak se můžete spolehnout na jeho bohaté zkušenosti, které může při práci se sklem plně využít.

Kvalitní sklenářství, kde se zákazníci rádi vracejí

Díky tomu, že je zde Sklenářství Koněvova lidem k dispozici již řadu let, má mnoho stálých zákazníků, kteří se zde rádi vracejí. Tady se totiž sází na kvalitně odvedenou práci, používání špičkových materiálů a inovativní, moderní a profesionální přístup k práci.

Prodejna Sklářství na Žižkově je nově zrekonstruovaná, je pýchou společnosti, ale také poděkováním těm, kteří zde chodí nakupovat sklo v mnoha jeho podobách, nebo řešit své potřeby.

Bohatá nabídka služeb i zboží

Jak už jsme uvedli, Sklenářství Koněvova má rozhodně co nabídnout. Žádat můžete řezání plochého skla na míru, řezání zrcadel na míru, broušení hran, fazetování skel a zrcadel, vrtání, pískování, kalení skla neboli jeho tvrzení, výřezy do skla, výrobu terárií, obklady z barevného skla, zasklívání oken, dveří i výloh.

Ze sortimentu jmenujme čirá plochá skla, skla různé tloušťky, zrcadla v tloušťce 3, 4, 5 a 6 mm, antireflexní sklo 2 mm, plexi sklo 2 mm, bezpečnostní skla connex v různých tloušťkách v mléčné i čiré variantě, bezpečnostní sklo, žáruvzdorné sklo, špionážní skla, izolační dvojskla a trojskla, barevná skla, stříkaná skla kalená…

Když se stane nehoda…

Možná se vám podařil nechtěně rozbít okno nebo dveře. Výjezdová sklenářská služba vám pomůže v co možná nejkratším čase po celé Praze. Po objednání si domluvíte vhodný termín a výjezdová služba přijede s kompletním vybavením na místo určení. Jistě uvítáte pružné a profesionální přizpůsobení se všem zákazníkům. Stačí zavolat na +420 733 729 471, kde se vám ozve pan Michal Brummer.

Podívejte se na sklenarstvi-konevova.cz a najdete všechny podrobné informace, které vás zajímají, jako i spoustu fotografií.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora