Pondělí, 6 února, 2023
aktualne

Jaký vybrat šperk pro ženu k narození dítěte

Velké okamžiky v životě ženy se bezesporu navždy vryjí do její paměti. Narození dítěte je jednou z velkých událostí, na kterou se žena dlouhou dobu připravuje. Krásným darem můžete tento okamžik ještě upevnit. Na výběru si dejte záležet, zvolte něco výjimečného, co bude sloužit jako symbol mateřství a zároveň bude památkou na daný den.

Výrobek na zakázku

Není nic hezčího než darovat dárek od srdce. Dárek, který se nedá nikde koupit. Dárek, který bude vytvořen jen ze vzpomínek mezi dvěma lidmi, kteří jen oni budou vědět, jaký má vybraný symbol poselství. Každý muž má na výběr, zda koupí originální šperk nebo si vybere již vytvořený produkt. V obou případech je obdarovaní krásná věc a je na každém, kterou možnost zvolí.

Pokud se rozhodnete pro originální dárek pro vaši partnerku k narození potomka, zkuste zavzpomínat na momenty, které předcházely početí dítěte a vytvořte takto symbol vaší lásky, jako poděkování za porod. Může to být třeba moment, kdy jste se poprvé bavili o dítěti, nebo místo, kde jste chtěli počít nebo přivést dítě na svět. Fantazii se meze nekladou. Pak stačí s tímto nápadem zajít do zlatnictví, které se zabývá výrobou na zakázku a doladit detaily, více hlav víc ví a určitě najdete společnou řeč, jak tento dar dotáhnout k dokonalosti.

Ať už zvolíte prstýnek s rytinou data dne narození, přívěsek s monogramem, řetízek na krk s počátečním písmenem jména narozeného potomka, medailonek s fotografií apod. Ne každý dárek vydrží věčně, ale kvalitní šperk ano. Krásnou volbou může být náramek s diamantem a symbolem dvou srdcí. Diamant, zasazený ve šperku jako symbol čistoty a dokonalosti, podtrhne ještě mnohem více půvab šperku. Nechte se inspirovat širokou nabídkou náramků, na které se dá připevnit přívěšek batolete, datum, srdíčko apod. jako vzpomínka na památeční událost.

Praktičnost

Novopečená maminka mívá po porodu oteklé ruce, prsty a končetiny, proto myslete i na tuto skutečnost. Je tedy možné, že hned nebude moci nasunout prstýnek na prst, nebo řetízek na ruku či kotník. Tyto praktické věci trochu míjí šperky, jako jsou náušnice či volnější řetízek na krk.

Zlaté brože na památku

Další z možností, možná trochu netradiční, ale o to více originální jsou luxusní zlaté brože s diamanty. Jako dárek novopečené mamince můžete darovat brož, kterou si bude moci vzít ve výjimečný den a o to více podtrhne váhu obdarování.

Všechny šperky, které jsou ryze české výroby a mnohé další najdete v prodejně Optima Diamant v Ostravě, která se mimo jiné zabývá zakázkovou výrobou šperků. Rádi vám s výběrem, či návrhem oritiálního šperků poradí. V neposlední řadě disponují certifikáty, které zaručují špičkovou kvalitu (HRD Antwerp Institute of Gemmology; ČGL; GIA) všech použitých drahých kamenů i materiálů.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora