back to top
Sobota, 15 června, 2024
aktualne

Potřebujete náhradní díly na vůz? Navštivte autovrakoviště

Oprava automobilů není rozhodně levnou záležitostí. Zvláště, pokud je potřeba nejen oprava, ale rovnou výměna vadného dílu za jiný, funkční, může se nám oprava starého vozidla velmi prodražit. Řešením je najít vrakoviště, kde najdeme náhradní díly z vozidel, která jsou např. havarovaná, a přestože už nemá smysl je opravovat, spousta jejich dílů, součástek, se dá použít.

Autovrakoviště Golčův Jeníkov

V Golčově Jeníkově můžete navštívit auto vrakoviště pana Františka Nohejla. Najdete jej na adrese 5. května 796 a otevřeno má vše všední dny od 8 : 00 do 11 : 30 hod a od 12 : 30 do 17 : 00 hod, v sobotu od 8 : 00 do 12 : 00 hod. Po telefonické domluvě je možné zastavit se téměř kdykoli.

Společnost nabízí také provoz pneuservisu a nonstop pohotovost, která vám v případě potřeby jistě pomůže. Můžete zde využít prodej použitých a náhradních dílů na automobily značek Renault, Škoda, Volkswagen, Hyundai, Peugeot, MBW, Audi, Seat, Citroën, Opal a další. V nabídce jsou i opravy osobních a užitkových vozidel, diagnostika vozidel, přezouvání a vyvažování kol osobních i užitkových aut.

Levné náhradní díly

Proč kupovat za přehnaně vysoké ceny nové náhradní díly, když si můžete koupit použití náhradní díly, které však splňují vše, co mají, a tak jsou připravené sloužit mnoho dalších let k vaší plné spokojenosti? Zeptat se na aktuální nabídku konkrétních náhradních dílů můžete jak osobně, tak telefonicky na tel. č. +420 722 000 025, nebo na e-mailové adrese autovrakovistegj@seznam.cz. Ať už potřebujete náhradní díly na vůz starý 10 let nebo starší, s velkou pravděpodobností najdete náhradní díl. Autovrakoviště Golčův Jeníkov je totiž poměrně velké a nabídka auto vraků je velká.

Nezbývá, než se informovat osobně nebo telefonicky a s pomocí náhradních dílů opravit váš pokažený automobil.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora