Pátek, 31 března, 2023
aktualne

Hvězdné nebe – dekorativní osvětlení, které je nadmíru příjemné

Ať už chceme doma vykouzlit romantickou nebo intimní atmosféru v obývacím pokoji či ložnici, nebo dopřát dětem tlumené osvětlení, které je bude bavit, můžeme směle sáhnout po moderním typu osvětlení, jež je nazýváno jako „hvězdné nebe“.

Kde všude můžeme hvězdné nebe použít?

Hvězdné nebe můžete najít i pod názvem „světelná vlákna“. Právě ta totiž tvoří základ nádherného světélkujícího nebe. Lze jej použít pro nejrůznější aplikace, ať už se podíváme do interiéru nebo exteriéru.

Jak už jsme uvedli, jsou ideální k ozdobení a dotvoření celkového dojmu v obývacím pokoji, ložnici, pokoji větších dětí, hodí se ale také do sauny, kino sálu, masérského salonu, relaxačního centra… Díky tomu, že se dá samotný LED zdroj uzavřít do vodotěsné krabičky, bez obav jej můžete používat i ve vlhkém prostředí. Proč si nezkrášlit pobyt v bazéně nebo u teploučké vířivky. Umístit světelné nebe můžete ale i do jezírka.

Praktické sady pro snadnou instalaci

Na internetových stránkách ampul.eu můžete koupit světelná vlákna v mnoha podobách, aby si vybral každý zájemce. K dostání jsou také důmyslné sady, díky nimž ušetříte práci se stříháním. Anebo si kupte celé role. Co se týče zdrojů, jde převážně o RGB + W tedy barevné plus čistě bílá.

Potěší vás jistě i způsob ovládání. Vybrat si můžete mezi RF ovladačem nebo Bluetooth.

Jestliže si na montáž svépomocí netroufáte, ampul.eu nabízí montáž hvězdného nebe u vás doma nebo ve firmě. Stačí uvést to při koupi konkrétního typu světelných vláken v patřičné kolonce.

Nechte se inspirovat sadou pro hvězdné nebe

Líbit by se vám mohlo Hvězdné nebe – Sada optických vodičů s LED zdrojem 16 W RGBW, 3 průměry, 2 m. Balení obsahuje 200 ks vláken o různých průměrech s délkou 2 m. Ovládání zajišťuje RF dálkový ovladač.

Více na ampul.eu.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora