back to top
Sobota, 15 června, 2024
aktualne

Nebankovní půjčky a úvěry nabízí velkou řadu různých možností

Potřebujete rychle peníze? Nebankovní půjčky a úvěry jsou v dnešní době populárním tématem!

Blesková akce, při níž nebude nutné osobní jednání na pobočkách. Pokud je finanční injekce něčím, bez čeho se aktuálně neobejdete kvůli složenkám nebo nečekaným výdajům, stačí nahlédnout do nebankovní části úvěrového trhu. Čeká vás krátký formulář, se kterým budete trávit několik příštích minut. Jistě, administrativa je vyřízena velmi rychle, ve hře jsou jen základní věci. Dlouhé čekání na odpověď rozhodně není ve scénáři. Je totiž zcela jasné, že klienti chtějí peníze co nejdříve. Na účtu je mohou mít ještě dnes, stačí splnit základní podmínky.

K dispozici je až třicet tisíc

Jak velká částka je ve hře? Nebankovní půjčky a úvěry přináší zajímavý výběr pro každého, kdo právě potřebuje řešit náročné finanční otázky. Snadná dohoda, krátká smlouva a řada variant, ze kterých si zvolí vlastně každý, to jsou hlavní přednosti těchto finančních produktů. Jsou to oblíbenci dnešního trhu, a to právě kvůli své mimořádné flexibilitě. Není důležité, jaký důvod klienta přivedl. Na to se totiž nikdo ptát nebude, vlastně by taková otázka znamenala jen zbytečné zdržení. Ani zákony nic podobného nežádají. Kolik si tedy můžete půjčit? Jaká je minimální a maximální možná suma, která vám může pomoci se složenkami nebo výdaji za nové elektrospotřebiče?

  • 1 000 Kč je nejnižší částka, se kterou lze počítat. Menší obnos si touto formou půjčit nelze.
  • 30 000 Kč je nejvyšší suma, o níž je možné požádat. A na důvodech tady rozhodně nezáleží!
  • Splatnost si vybere každý sám za sebe. Varianty jsou 4, konkrétně jde o 7, 14, 21 a 28 dní.

Rychlá odpověď je velkou výhodou

Brzy budete vědět, na čem přesně jste. Žádné čekání a nervozita, ale jasná a rychlá odpověď na vyplněný formulář. Půjčka bez zajištění má totiž pouze několik nutných formalit, takže ji snadno vyřídíte i v pohodlí vlastního domova. Proč si ještě dělat starosti s výdaji, které náhle přijdou do cesty a znamenají problémy navíc? Řešení existuje, navíc je opravdu na dosah ruky. Peníze můžete využít ještě dnes, stačí si promyslet všechny potřebné detaily. Jaká by měla být částka a lhůta splatnosti, to jsou dva body, bez kterých není možné udělat další krok. Nutností je také ověření bankovního účtu, které proběhne díky symbolické platbě. A další podmínkou je doklad o příjmu, v jaké formě bude vyžadován? 

Doklad o příjmu je důležitý

Je zapotřebí, aby zájemce o tento finanční produkt prokázal svou úvěruschopnost. Stačí jen základní ověření, rozhodně totiž nejde o hypotéku, která by si vyžádala podstatně náročnější postup. Výpis z účtu za poslední tři měsíce v tomto případě stačí. Jednoduše tím prokážete, že splátka neznamená potíže, protože ji máte z čeho uhradit. Více otázek už nepřijde. Stačí ještě ověřit totožnost, což je podmínka, která je skutečně zásadní. A hned poté, co jsou tyto formální věci dokončeny, mohou být peníze na cestě na váš bankovní účet. Ano, je to naprosto snadné!

Ručitel zde není vyžadován

Potřebujete ručitele? Ne, nic takového! Nehradíte ani registrační poplatek nebo podobné věci, vše je naprosto transparentní. Minimum podmínek a velmi krátká smlouva, to vše zdobí krátkodobé úvěry 21. století. Vždy mějte na paměti, že je úvěr hlavně závazkem, který se musí dodržet. Odpovědnost je proto jen na vás samotných, nelze ji přenášet na někoho jiného a hledat výmluvy. Půjčka by měla hlavně pomoci v situacích, kdy je finanční injekce nutností. Musíte si také velmi dobře rozmyslet její výši a lhůtu splatnosti. S rozhodnutím není nutné spěchat. Dostupnost těchto úvěrů 24/7 je totiž v moderní éře značnou výhodou. 

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora