Pondělí, 6 února, 2023
aktualne

Kvalitní čerpadlo ocení každá domácnost i průmyslová budova

Každoročně u nás shání spolehlivé, bezporuchové a dostatečně výkonné čerpadlo příp. čerpací systém mnoho domácností a průmyslových budov. Stejně tak poptáváme servis u již namontovaných čerpadel, abychom se nesetkali s nežádoucí poruchou, která může vzniknout právě tím, že jej nekontrolujeme.

Ať už hledáte své první čerpadlo pro domácnost, zajímají vás průmyslová čerpadla, řešíte servis u stávajícího modelu nebo potřebujete náhradní díly a opravu, obrátit se můžete na společnost AD Aqua z Prahy. Pohybuje se v oboru již více než 30 let, pomáhá zákazníkům v Praze i středních Čechách, a po předchozí domluvě ráda přijede i kdekoli jinde.

Prodej čerpadel, servis i možnost poradit se

Společnost AD Aqua se specializuje na prodej, servis a montáž čerpadel, kvalitní čerpací techniky pro domácnosti, zahrady i průmysl. Jedná se o prodej spolehlivých čerpadel značek GRUNDFOS a WILO. Poptávat zde můžete i náhradní díly na čerpadla, a to i jiných výrobců. Tady vám také poradí nebo vymyslí řešení klasických i atypických případů.

AD Aqua vám pomůže i v případě, že vás potkal problém spjatý s čerpadlem ve vaší domácnosti. Obrátit se můžete s žádostí o rady nebo erudovaný servis.

Na své si přijdou i průmyslové budovy, které zde mohou poptávat servis čerpadel, domluvit si pravidelné servisní prohlídky či záruční i pozáruční servis.

Vše na jednom místě

Jestliže potřebujete vybrat a zapojit čerpadlo, společnost zajistí jeho kompletní montáž včetně elektrického jištění a ochrany proti chodu nasucho. Montáž čerpadla je možné do vratných i kopaných studní, stejně jako lze nainstalovat samonasávací vodárnu a zprovoznit ji. Práci spojenou s montáží pro vás zajistí odborní zaměstnanci, kteří mají letitou praxi v tomto oboru.

Prodej čerpadel a jejich servis společnost AD Aqua baví. S jejím zbožím i službami budete jistě spokojeni.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora