back to top
Pátek, 14 června, 2024
aktualne

Zapomeňte na vysavač. Pořiďte si centrální vysávání

Jen velmi málo žen či mužů má rádo domácí práce. Ano, někdo u nich relaxuje a odreagovává se při nich, ale většina z nás by se bez nich velmi dobře obešla. Pořídit si můžete „paní na úklid“, nebo si koupit vybavení, s nímž je úklid mnohem příjemnější. Např. klasický vysavač nahraďte centrálním vysáváním.

Pohodlné, čisté a důmyslné centrální vysávání

Sice už centrální vysávání nějaký ten „pátek“ funguje, a tak jste se s ním možná setkali, zvláště pokud máte známé nebo rodinu, kteří žijí v novostavbě, stále je ale důmyslnější a propracovanější. I v tom je jeho kouzlo. Kupříkladu centrální vysavače BVC jsou vhodné pro pasivní domy. Nově jsou sací jednotky doplněny na výfuku HEPA filtrem č. 10. Díky tomu může být vzduch přímo vyfukován do garáže nebo technické místnosti, kde je sací jednotka centrálního vysavače osazena. Tím dojde k úspoře nákladů za výfukové potrubí a odpadá prostup obvodovou konstrukcí, včetně narušení vzhledu fasády koncovou mřížkou.

Při provozu nedojde k porušení vnitřního systému cirkulace vzduchu a úniku teplého vzduchu z objektu, především v zimním období.

V BVC centrálních vysavačích jsou látkové pytle na prach. Je takřka nemožné jejich protržení. Obsluha je naprosto snadná. Když se pytel umístěný v průhledné nádobě naplní, provede se výměna bez ušpinění rukou. Nebudete se trápit pracným čištěním, vyfoukáváním nebo oplachováním filtru. Není třeba, filtr motoru je čistý a sadí jednotka má plný výkon.

Kvalitní rekuperační jednotky

Společnost řeší i rekuperace do domů a bytů. Rekuperace vám umožní provádět tzv. řízené větrání, a tím ušetřit za vytápění. Nebudete větrat okny a dveřmi, vše vyřeší chytrá rekuperační jednotka. Doma budete mít ideální klima bez plísní.

Vše k centrálnímu vysávání, ale také shozy na prádlo, které jsou v patrových domech velmi nápomocné, najdete u společnosti BVC centrální vysávání na bvc-centralnivysavani.cz.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora