Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Víte, že výměna autoskla i čištění interiéru vozu probíhají v Brně rychle?

Majitelé automobilů mají povinnost vyměnit porušená autoskla co nejdříve. Důvody jsou prosté a logické. Prasklé nebo jinak poškozené autosklo může znamenat zhoršené vidění na silnici, ale také je pro uživatele vozu určitým způsobem nebezpečné.

Výměna autoskla Brno

Využít můžete společnost Autoskla VACEK s.r.o., která se na autoskla zaměřuje již od roku 1991. Do roku 2003 působila jako firma Ing. Ludvík Vacek. Jde o ryze rodinnou společnost s prakticky nejdelší dobou působení v oblasti autosklářství v Brně a jeho okolí.

Výměna autoskla i oprava autoskla zde probíhá rychle, a to jak pro osobní, tak pro nákladní vozidla, včetně autobusů. Využít můžete výměnu autoskla expres. Pojištěné autosklo pojišťovny uhradí v případě splnění podmínek za pojištěného, s čímž se zde setkávají velmi často.

Firma se zabývá opravou čelních autoskel patentovanou technologií GLASS REPAIR. S ní lze opravit praskliny a drobné poškození čelních skel. Poptávat můžete i službu montáže střešních oken renomované značky WEBASTO.

Boj proti automobilové kriminalitě

Autoskla VACEK je klientům nápomocná v boji proti automobilové kriminalitě. Je možné provést ochranné značení neboli bezpečnostní kódování autoskel systémy CEBIA OCIS. Spolu s kódováním je možné využít zákazníky i službu VINFOTO firmy CEBIA, jež je některými pojišťovnami požadována při sjednávání havarijních pojistek.

Využijte všech služeb i nabídku zboží

Kromě autoskel nabízí firma i různé kvalitní autodoplňky, jako jsou prostředky pro ošetření interiéru vozidel, autokosmetika, stěrače…

Vhod by vám mohlo přijít i čištění interiéru, čištění klimatizace, renovace světel, demontáž fólií atd.

Využijte specialistu na autoskla Brno, společnost Autoskla VACEK s.r.o. a vyřešte zacelení prasklin nebo výměnu autoskla rychle a k vaší plné spokojenosti. Jistě se zde v případě potřeby budete rádi a s důvěrou vracet.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora