Sobota, 2 března, 2024
aktualne

Sestavte si svou Tatru… v měřítku 1:43!

Česká firma KADEN je proslulá výrobou dokonalých kovových modelů. Pro svou preciznost a kvalitu je oceňována doma i v zahraničí. Aktuálně přichází s novinkou, stavebnicí ikonického vozu Tatra Terrno 8×8. Jistě potěší sběratele, modeláře i fanoušky značky Tatra.

Na „vlastní kůži“ si tak můžete vyzkoušet, jak náročné je ze 185 kovových a plastových dílků sestavit model, kterým se můžete hrdě pochlubit přátelům a rodině. V balení najdete podrobný návod i nálepky na polepení hotového modelu. Potřebovat budete jen lepidlo a barvy podle vlastního uvážení. A samozřejmě trochu zručnosti a spoustu trpělivosti.

Velikost modelu po sestavení je 205 x 70 x 75 mm. Vaše Tatra bude mít vyklápěcí kabinu i korbu. Podvozek bude jako u skutečné Tatry, včetně výkyvných náprav a zatáčecích předních kol. Až budete mít hotovo, můžete se těšit na další připravovaný model. Jaký to bude? To je zatím tajemství!

Originální stavebnici, vyrobenou kompletně v České republice, si můžete pohodlně objednat na Stavebnice TATRA Terrno 8×8 (kaden.cz)

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora