Pátek, 2 června, 2023
aktualne

Opravy deformací na karosériích vozidel – technologie PDR nabízí to nejlepší

Pro opravy deformací na karosériích vozidel se nabízí mnoho různých způsobů, jak na to. Pokud však hledáte špičkovou kvalitu, aby si vaše vozidlo zachovalo hodnotu, pak rozhodně volte technologii PDR. Profesionálové s ní totiž dokážou divy, vaše karosérie tak bude vypadat jako nová.

Technologie PDR

Technologie PDR se vyznačuje zejména tím, že opravy deformací na karosériích vozidla umožňuje bez poškození laku. Jde o poměrně nekonvenční metodu, která nabízí skvělé výsledky. Poskytuje celou řadu výhod, přičemž tou největší je právě zachování původního nepoškozeného laku a barvy. Proto je využívána zejména u mladých aut do pěti let, či u vozidel, u kterých je třeba zachovat jejich hodnotu, případně původní lak. Nemusíte se tak bát, že byste ztratili záruku.

Pro různé situace

Deformace na karosérii se mohou objevit z různých důvodů. Ať už omylem narazíte při parkování, neopatrně otevřete dveře, či se stanete obětí vandalismu. Na vině je mnohdy také počasí – nebezpečné krupobití, pád sněhu ze střechy domu či pád větví. To vše karosérii ohrožuje, přičemž vznikat mohou opravdu nevzhledné důlky. Právě pro tyto situace se skvěle hodí technologie PDR, která nabízí skvělé výsledky.

Spolehlivé řešení

Technologie PDR je mnohem lepší než ostatní metody oprav, a to v mnoha ohledech. Doba opravy se výrazně zkracuje, u drobných deformací to může být pouhých 60 minut. U velkých škod se pak jedná o pár hodin. Navíc je tato metoda mnohem méně nákladná, servis navíc spolupracuje s různými pojišťovnami. Velkým plus je také to, že technologie je zcela ekologická a neškodí tak životnímu prostředí.

Oprava důlku na karosérii se může zdát jako drobnost, ovšem pro kvalitní výsledek je třeba zvolit správný způsob opravy. Doporučit lze rozhodně právě technologii PDR.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora