Pátek, 31 března, 2023
aktualne

Oprava vozidel v Rumburku funguje spolehlivě, rychle a kvalitně. Vyzkoušejte ji

Je skvělé mít vozidlo zcela v pořádku. Aby tomu tak bylo, je ale dobré docházet s ním na pravidelné prohlídky. Včasný servis má výborné výsledky, takže budete s velkou pravděpodobností jezdit bez nečekané poruchy. A pokud se vám přece jen něco nezdá, měli byste jet do servisu co nejdříve.

Ta nejlepší péče o váš vůz

Pokud potřebujete opravit vozidlo a svěříte jej do autoservisu Rumburk, budou se o něj starat profesionální mechanici. Zajistí vašemu automobilu komplexní servis, a to včetně pravidelné jarní a podzimní prohlídky. Také v případě, že vás čeká technická kontrola, připraví váš vůz tak, aby vše splnil, zajistí kompletní pneuservis včetně uskladnění pneumatik a mnohé jiné.

Oprava vozidel může zahrnovat např. prvotní diagnostiku poruch, opravu klimatizace, seřízení geometrie kol 3D, seřízení brzd… Možné jsou i karosářské opravy, opravy laku a lakování automobilů. Nechybí zmíněný pneuservis, výměna oleje, zapůjčení náhradních vozidel, výměna provozních kapalin, STK a měření emisí, čištění všech typů filtrů…

Chcete nový vůz Škoda nebo Volkswagen?

Autoservis Rumburk nabízí i prodej vozidel. Jestliže máte „zálusk“ na novém automobilu značky Škoda nebo Volkswagen, přijdete si na své. Právě tady můžete shlédnout a zakoupit si vybraná vozidla těchto dvou značek. Na vlastní oči si vše dokonale prohlédnete, porovnáte, přesvědčíte se o designu, kvalitách a můžete si nechat také poradit s výběrem auta tak, aby vám plně vyhovoval dle vašich aktuálních potřeb.

Přeprava pro nemocné a imobilní pacienty

V Rumburku je vám k dispozici i zdravotnická služba pro vaše blízké či známé. Máte někoho, o koho se staráte a vozíte jej k lékařům? Nebo máte obavu o rodiče, prarodiče a chcete je převézt k lékaři? Stačí zavolat na 412 332 444 a Dopravní zdravotnická služba, s.r.o. vám pomůže a osobu přepraví na kontrolu či vyšetření.

Více na autoservisrumburk.cz.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora