Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Markýzy proti dešti jsou moderní a mají vysokou životnost

Máte na terase staré zastřešení, které doslova volá po rekonstrukci? Nebo bydlíte v novém domě, kde se zabydlujete, a tak chcete zastínit i terasu, jež je venku? Do exteriérů moderních i venkovských se hodí moderní markýzy proti dešti. Nabídka barev konstrukcí i nepromokavých samočisticích látek je tak bohatá, že si vybere každý zákazník. Markýzy jsou vyráběny na míru, je na ně poskytována záruka 5 let, mají luxusní design.

Krásné markýzy ochrání před deštěm i sluncem

Možná pokukujete po markýzách delší dobu, možná už jste měli tu čest sedět pod nějakou u známých, u rodiny nebo v kavárně. V každém případě jsou dnes markýzy nadčasovým řešením, které je praktické a funkční.

Vybrat si můžete kazetové markýzy, markýzy bez kazety, v nabídce jsou i markýzy pro zimní zahrady nebo samostojné markýzy. K těm nejlepším patří markýzy Markilux, které můžete koupit v zavedeném obchodě T-Shade.cz, kde najdete i mnohé realizace pro inspiraci.

Posuvné zastřešení terasy

Abyste mohli využívat prostor venku i při nepříznivém počasí, nebo když bude příliš silné slunce, je zde i možnost posuvného zastřešení terasy. Jako výborné řešení se ukázalo posuvné zastřešení v podobě stínicí pergoly. V létě díky němu můžete terasu zcela otevřít, na podzim si stiskem tlačítka vytvoříte takřka zimní zahradu.

Pergola má pevnou konstrukci, na níž je nepromokavá látka uchycena v kolejnicích. Díky jednoduchému principu se látka po stisknutí tlačítka svine ke stěně domu a vy se budete moci dívat na oblohu v noci nebo opalovat ve dne.

Na podzim můžete pergolu opatřit bočními screenovými roletami, které jsou ovládané také motorem a dají se lehce stáhnout ovladačem. Látka, ze které jsou rolety, odráží teplo, chrání před větrem a deštěm, ale přitom propouští vzduch.

Příjemné soukromí, závětří a zastínění přináší i boční markýza, která znemožní ostatním, aby vás na terase pozorovali.

Všechny informace najdete na T-shade.cz.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora