Pátek, 31 března, 2023
aktualne

Brzdový třmen: Repas je efektivním řešením pro opravu brzd

Jestliže váháte, zda se vyplatí investovat do nových brzdových třmenů, je třeba říci, že po repasi třmenu ve voze nepoznáte rozdíl od nového kusu. Rozhodně se tak jedná o skvělou alternativu, která vám ušetří finance i čas. Oprava totiž probíhá během velmi krátkého času.

Opravený brzdový třmen

Opravený brzdový třmen mnohdy najdete skladem, můžete si ho tak ihned vyzvednout, či případně nechat zaslat na vybranou adresu. Pokud je třeba oprava, začíná se s ní mnohdy ještě ten den, kdy jste o ni požádali. U atypických a málo používaných třmenů může repase trvat déle, zpravidla však nejpozději do druhého dne je třmen připravený opět k používání. Nestane se tak, že byste zůstali na dlouhou dobu bez svého automobilu.

Repasovaný brzdový třmen

Repasovaný brzdový třmen vás vyjde zhruba na třetinu ceny oproti novému kusu. Je přitom vlastnostmi i vzhledem srovnatelný s novým kusem. Jedná se tak o velmi výhodné řešení. Navíc získáte dvouletou záruku pro případ, že by se objevilo zhoršení. Pokud pozorujete změnu, můžete během dvou let nechat brzdový třmen v rámci záruky nechat překontrolovat a případně opravit. Není tak důvod obávat se, že by došlo k problémům.

Brzdový třmen repas

Jestliže potřebujete pro brzdový třmen repas, můžete se na servis obrátit již dnes. Celý proces opravy je poměrně rychlý. Brzdový třmen je nejprve rozebrán a je vyjmut celý vnitřní agregát. Následně je odlitek brzdiče otryskán od rzi. Poté dochází k jeho natření speciální barvou, která zvyšuje jeho odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí. Vnitřní agregát je vyměněn za nový kus. Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita repasovaného brzdového třmenu.

Servis se zaměřuje na mnoho různých značek brzdových třmenů, ani atypické modely tak většinou nebývají problém. Využijte i vy repase brzdových třmenů.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora