Neděle, 3 března, 2024
aktualne

 Jarní úklid dvorku i balkonu může být fakt brnkačka!

Víte, jak si letos snadno ulehčíte od namáhavých příprav okolí domu, terasy, balkonu nebo příjezdové cesty? 

V jednoduchosti je zkrátka krása! Jakmile je čištění, mytí, odplevelení a jsou další činnosti spojené s jarním venkovním úklidem hladké a mrštné, člověk má z práce hned dvojnásobnou radost. Zejména, pokud je práce provedena precizně a zároveň víte, že jste na to šel pěkně od lesa. Máte už nějaké představy, jak by vše mělo probíhat a co všechno je potřeba do jarního čištění zahrnout? Možná ještě potřebuje vyčistit skleník a vždy vás štval ten rašící mech mezi spárami, ale nechce se vám do vydloubávání? Možná po zimě zašedla terasa. A když budete v ráži, nezasloužil by si motorový miláček také trochu péče? A nebude výhodnější s ním zajet třeba do auto myčky? Nebude!

S lehkostí a bez zlostí!

Jak s plánem nyní naložit? Samozřejmě co nejjednodušeji a nejrychleji! Se všemi výše zmíněnými pracemi vám totiž hravě pomůže jeden pomocník – tlaková myčka.

Vyberete příslušný nástavec, zvolíte vhodný tlak a za chvilku je mech z chodníku pryč a stejně tak i nečistoty ze zídek a dlažby. Zatímco vy byste museli každý kousek čistit třeba i po kolenou a drhnout rýžákem, vysoký tlak i odolnou špínu doslova spláchne, jako by se nechumelilo. Jedním šmahem poté můžete vzít kolo, motorku i automobil. A v případě, že byste chtěli lesk jako blesk, přidáte potřebný saponát.

Ušetříte čas, námahu i peněženku. Pokud chcete ultra čistotu, napojíte tlakovku na vodu kohoutkovou. Na vyčištění auta i dvorku můžete využít dešťovou a užitkovou vodu, takže vám nebude muset být líto jediné kapičky ani větší spotřeby, pokud se rozhodnete při úklidu přímo řádit. Nebudete potřebovat profesionála na vyčištění terasy, bazénu a ani auto myčku, kde byste si ještě vystáli pěknou frontu. Vše bude přesně podle vás!

Chytrá tlaková myčka do každé domácnosti!

Možná vám vyskočila v hlavě ještě jedna otázka. Ono je sice hezké, že nastavením tlaku a nástavce práce půjde od ruky, ale který tlak je ten správný? A jaký nástavec použít? Nebojte – u myčky na nádobí si také nejdříve zadáte, zda chcete umýt skleničky nebo hrnce. Správná moderní tlaková myčka vás také navede.

Například Kärcher Tlaková myčka K5 Power Control Home vám pomůže, abyste situaci měli vždy pěvně ve svých rukách. Chytrá mobilní aplikace Kärcher vám také přesně napoví, jak čistit nábytek, kapotu auta nebo jak si poradit s býlím.  K5 POWER CONTROL HOME vytvoří tlak až 145 bar – navíc v příslušenství k ní dostanete i potřebné nástavce pro čištění okolí domu.

Podívejte se, jak snadné je čištění s tlakovou myčkou Kärcher:

Získají si vás dvě precizní trysky s širokou škálou využití, třístupňová regulace tlaku a zejména nástavec na povrchy T5 s rotujícími tryskami, který zajistí perfektní čištění bez cákanců okolo. Velkou pomocí vám bude i speciální čistidlo Kärcher, se kterým nečistoty půjdou dolu lusknutím prstu.  Během chvilky se stanete profesionálem na čištění a když si nebudete jistí, chytrá aplikace vám poradí.

Malá ale šikovná – na rychlý úklid jako dělaná!

A na závěr nastal čas na menší dávku roztomilosti, která se vyrovná i košíku s koťátky. Tlakovou myčku Kärcher K Mini Pus si okamžitě zamilujete pro její kompaktnost a nízkou hmotnost. Snadno ji převezete, přenesete i skladujete. Nenechte se ale mýlit roztomilým vzhledem. Tato malá tlakovka vám totiž pomůže s rychlým vyčištěním balkonů, teras, květináčů a truhlíků, zahradního nábytku i automobilu.

Mrkněte na video:

Potěší vás, jak dobře se pracuje s pistolí, prodlužovací trubkou i stříkací tryskou. Samozřejmostí je i pětimetrová mimořádně tenká vysokotlaká hadice Premium Flex a další komponenty, které zajistí flexibilitu a volnost při práci i pohybu. Do odnímatelného držáku uložíte potřebné příslušenství, takže je pomocnice vždy rychle připravena k použití.

Zajímá vás každý detail o produktech Kärcher? Pak hledejte na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora