Sobota, 2 března, 2024
aktualne

Řešíte vrácení řidičského průkazu, hledáte náhradní díly? Pojďte na italcar.cz

Velmi snadno se můžeme dostat do situace, kdy potřebujeme sehnat kvůli opravě automobilu nový náhradní díl. Proto je dobré znát e-shop, kde si můžete objednat náhradní díly na vozy všech značek. Právě takhle funguje e-shop společnosti ITAL CAR s.r.o. z Prahy – Žižkova. Poptat se na to, co potřebujete, můžete osobně i telefonicky nebo e-mailem na italcar@volny.cz.

Rychlé vyřízení vaší objednávky

V Italcar.cz vědí, že je pro většinu z nás důležité sehnat náhradní díly co nejdříve. Proto nelení a objednávky vyřizují okamžitě. Na trhu s náhradními díly se pohybuje již od roku 1993. Nabízí nové i použité náhradní díly stačí si vybrat. Spojit se s nimi můžete na tel. č. +420 222 717 273, +420 604 330 020 nebo +420 602 431 096. Pracovní doba je od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hod. Společnost nabízí zaslání zboží na dobírku obchodním balíkem ČP do druhého dne od odeslání.

Zamluvte si termín v autoškole

Také autoškola je provozována společností ITAL CAR s.r.o. Díky tomu zde můžete absolvovat potřebný výcvik pro získání řidičského oprávnění na skupiny AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D. Výhodou je, že můžete řidičský průkaz získat formou dálkového výcviku nebo formou výcviku v kurzu. K dispozici jsou žadatelům moderní učebny a pro praktický výcvik vozy italských, českých a německých značek. Do silničního provozu budete připraveni řádně a důkladně. Ital Car umožňuje započít výcvik do 2 – 4 dnů od podání vyplněné přihlášky, potvrzené od lékaře.

Autoškolu zde mohou absolvovat jak žadatelé o první řidičský průkaz, tak ti, kteří hledají školení řidičů např. v autobusové dopravě, ale i ti, kteří potřebují absolvovat autoškolu kvůli zákazu řízení a vrácení řidičského průkazu.

Navštivte italcar.cz a poptávejte to, co potřebujete. Jistě budete spokojeni.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora