Sobota, 2 března, 2024
aktualne

PDR: Od koho se tuto technologii naučit?

Pokud se alespoň trochu orientujete v trendech týkajících se oprav motorových vozidel, pak jste určitě zaznamenali masivní rozšíření technologie PDR. Ta se sice na českém trhu poprvé objevila už před 20 lety, nicméně k větší popularizaci došlo až nyní. Není se čemu divit, protože majitelé moderních aut nechtějí platit desítky tisíc korun za opravy drobných poškození v autorizovaných servisech, a proto hledají alternativu v podnikatelském sektoru.

Od koho se PRD učit?

Máte-li zájem blíže prozkoumat technologii PDR, pak byste se měli obrátit na skutečné odborníky. Na trhu totiž můžete narazit na školitele, kteří mají s tímto technologickým postupem zkušenosti v řádu měsíců, takže si dokážete představit, jaké znalosti vám na kurzu předají. Místo toho neváhejte oslovit renomovanou společnost s více než 20 lety zkušeností. Díky vlastnímu know-how a dlouholeté praxi vám lektoři předají i velmi cenné rady, které byste se nikde jinde nedozvěděli.

Výhody absolvování kurzu

Možná si budete říkat, že absolvování školení k Paintless Dent Repair je pro běžného mechanika naprosto zbytečné. Opak je ovšem pravdou, protože díky kurzu zdokonalíte své znalosti a dovednosti, což se vám v praxi bude pouze hodit. Kromě toho můžete čerpat celou řadu výhod. Typicky se jedná o přístup k online informačnímu systému, který slouží pro administraci zakázek včetně možnosti kalkulace ceny oprav.

Kde PDR využijete?

Kurz PDR se vám v profesním životopisu rozhodně neztratí, takže se nebojte jeho absolvování. Celé školení probíhá v příjemném a moderním prostředí renomované společnosti, a to v přátelské atmosféře. Kromě toho se vám získané dovednosti budou hodit v zaměstnání. Jestliže navíc plánujete od stávajícího zaměstnavatele odcházet, můžete začít spolupracovat přímo se školitelskou firmou, což je pro některé velmi lákavá nabídka.

Školení na technologii PDR vždy absolvujte u odborníků. Neváhejte se na ně obrátit prostřednictvím webových stránek nebo telefonu.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora