Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Oprava domácí elektroniky profesionálně a rychle přímo na Praze 4

To, že se nám pokazí domácí elektronika, je poměrně častá záležitost a každodenně se s ní potýká mnoho z nás. Pokud jste z Prahy a právě teď hledáte někoho, kdo vám rychle a kvalitně opraví elekroniku značek Philips nebo se záručním listem dovozce HP-Tronic, s důvěrou se obraťte na firmu A.V. Kovoslužba spol. s r.o.

Opravy, které jsou prováděny mnoho let

Pokud máte rádi, když své zboží svěřujete do rukou mnohaleté společnosti, a tím víte, že má bohaté zkušenosti a praxi, bude se vám Kovoslužba jistě líbit. Jde o středě velkou servisní organizaci, která vznikla po privatizaci jako pokračovatel Kovoslužby a.s. Po této firmě, která má mnohaletou tradici, zdědila nová společnost mnohé zkušenosti a nejlepší odborníky v oboru oprav domácí elektroniky.

K dispozici jsou pracovníkům nejlepší profesionální měřicí přístroje a další vybavení, s nimiž je možné kvalitně opravit bohatý sortiment nejrůznější přístrojů.

Mimo pozáruční opravy firma provádí záruční opravy u zboží Philips, přístroj se záručním listem HP-Tronic, což jsou např. Hyundai, Gogen, Luxtronic, Goddess, Gallet, ETA a jiní. Taková oprava televizoru je díky tomu bez jakýchkoli prodlev a především odborně provedená.

Rychlý servis i oprava

S firmami, jejichž zboží servis opravuje, je v častém kontaktu. S jejich podporou a dodávkami náhradních dílů realizuje opravy v nejkratších termínech. Obchodní oddělení úzce spolupracuje se servisním, díky čemuž se podařilo vytvořit sortiment výrobků a sestav domácí elektroniky s minimální poruchovostí a ideálním poměrem nabízeného komfortu a ceny.

Pokud se vám pokazí zde zakoupený televizor, zdarma jej pracovníci Kovoslužby odvezou (po Praze 4) a nainstalují. Odborník vám také vysvětlí jednotlivé funkce a ovládání TV. Zdarma je i propojení TV s domácím kinem, nebo satelitním přijímačem a nastavení konfigurace.

Více informací, ať už vás zajímá oprava robota, televizoru nebo jiné domácí elektroniky, najdete na kovoslužba.cz.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora