Pátek, 2 června, 2023
aktualne

Live streaming: Vše pro webináře, videokonference a různé přednášky

Live streaming se v posledních letech stal velmi populárním. Jeho prostřednictvím můžete snadno sdílet různé informace širokému publiku. Live stream lze navíc kombinovat i s fyzickým publikem, můžete tak zaujmout více lidí.

Live stream

Live stream je v této době využíván pro sdílení různých informací. Ať už jde o zábavu, či práci, můžete se na něj spolehnout. Jde o audiovizuální záznam, který lze přenášet kamkoliv po světě díky internetovému připojení. Případně lze stream přenášet pouze ve vnitřní síti, třeba mezi zaměstnanci. Záleží tak pouze na vás, zda hledáte možnosti pro vzdělávání svých zaměstnanců, či chcete zaujmout rovnou širokou veřejnost.

Live streaming

Aby live streaming probíhal hladce, je důležité mít vhodné vybavení. Posluchačům bude stačit kvalitní internetové připojení a případně vhodný software. Ovšem jako pořadatel budete potřebovat kvalitní video i audio techniku. Neváhejte se proto obrátit na odborníky, kteří pro vás mají připravené veškeré potřebné vybavení. Navíc pro vás mohou zajistit i profesionální obsluhu, abyste se mohli naplno věnovat pouze své přednášce.

Doplňující služby

Live stream umožňuje přenášet v podstatě jakékoliv informace. Ať už plánujete videokonferenci, webinář, či jinou událost. Kromě samotného vybavení a jeho ovládání navíc můžete využít i dalších služeb. Praktickým doplňkem je tlumočnická technika a tlumočníci. Pokud navíc chcete záznam z přednášky využít i pro další firemní účely, společnost pro vás může zajistit jejich postprodukci a zpracování záznamu.

Live streaming otevírá spoustu možností. Můžete přednášet pro širokou veřejnost, nejen pro hosty přítomné v místnosti. Hybridní konference je v dnešní době skvělou volbou. Můžete oslovit lokální posluchače, ovšem i ty z celého světa.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora