Neděle, 3 března, 2024
aktualne

Krásná vůně může zdobit i vás. Alternativní parfémy jsou zajímavou variací na toto téma

Parfémy nejsou pouze o vonných složkách, ale také o individualitě a osobnosti. V dnešní době stále více lidí hledá něco mimo tradiční vůně, což vedlo k vzestupu popularity alternativních parfémů. Tyto výjimečné vůně nabízejí podobně kouzelný zážitek jako parfémy originální. Jaká je jejich nabídka na trhu?

Originální versus alternativní parfém

Pravděpodobně i vy víte, že opravdu kvalitní parfém je záležitostí, která vás vyjde na pár tisíc korun. V nabídce českých parfumérií najdete produkty světoznámých značek. Parfém bývá také jednou z možností, jak udělat radost svému blízkém na Vánoce, výročí či jeho narozeniny. Je totiž ideálním dárkem. Vlastnit několik značkových parfémů zpravidla ale znamená investovat nemalou část své výplaty do nich. Přitom ale existují tzv. alternativní parfémy, jejichž cena již není závratná.

Baccarat – unisex parfémovaná voda

U příležitost 250. výročí sklárny Baccarat byla vytvořena nová vůně – parfémovaná voda Baccarat Rouge 540. Oblíbí si ji ženy i muži, a to díky vyváženě namixovaným vůním. Hlavou je jasmín a šafrán, srdce tvoří dřevité tóny ambrového dřeva a základ upoutá vůní cedru a jedlové pryskyřice. Dohromady vytvářejí svěží vůni, která je jako dělaná pro výjimečné příležitosti. Alternativním parfémem, který byl inspirován touto vůní, je Platin 248. Je vhodný pro toho, kdo umí ocenit kvalitu, luxus a eleganci. Hodí se do společnosti, ale i do zaměstnání nebo na volný čas.

Niche parfémy

Značka kvalitních alternativních parfémů Romeron je ideální pro každého, kdo touží vlastnit vůni, jež podtrhne originalitu jeho osobnosti. V nabídce najdete inspirace celou škálou světoznámých značek. Niche parfémy patří mezi ně. Vsaďte na fascinující unisex parfémy se smyslnou a omamnou vůní s ovocným základem podtrženým výtažky z koření a exotického dřeva.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora