Sobota, 2 března, 2024
aktualne

Kamerová kontrola kvality: Široká nabídka spolehlivých průmyslových kamer

Kamerová kontrola kvality vám pomůže udržet kvalitu výroby na vysoké úrovni. Důležitou součástí jsou právě průmyslové kamery. Jejich nabídka je široká, vybírat tak můžete z různých zařízení, která jsou přizpůsobena pro různé průmysly.

Průmyslové kamery

Kamerová kontrola kvality pomocí průmyslové kamery nabízí spolehlivé řešení pro kontrolu výroby v rozmanitých odvětvích průmyslu. Společnost Hikrobot se specializuje na zařízení pro strojové vidění, vybírat přitom můžete ze široké nabídky. Kamery pokrývají oblast o rozlišení 300K—151 Mpx, dále pak podporují rozhraní GigE, 10GigE, USB 3, Camera Link či CoaXPress. Moderní technologie poskytuje ty nejlepší výsledky – perfektní kvalita obrazu, vysoký výkon a řada dalších funkcí.

Další možnosti

Kromě běžných průmyslových kamer jsou v nabídce také další typy zařízení. Jedním z nich jsou řádkové kamery, které fungují na jiném principu. Využívány jsou ke snímání produktů, které jsou neustále v pohybu. Hodí se tak pro sledování výrobků na běžícím pásu, rolí papíru či třeba textilií. Další možnosti pak nabízí smart kamery či 3D kamery vybaveny výkonnými čipy a spolehlivým algoritmem.

Objektivy

Důležité příslušenství pro kamery představují objektivy. Výběrem toho správného modelu docílíte nejlepších výsledků, proto je důležité zaměřit se na konkrétní požadavky pro vybraný průmysl. Hikrobot objektivy jsou vhodné pro většinu jejich produktů, nemusíte tak zdlouhavě hledat ten kompatibilní. Pokud byste přesto při výběru váhali, můžete se obrátit na odborníky, kteří vám pomohou s výběrem i návrhem strojového vidění.

Pro kompletní kamerovou kontrolu kvality se vyplatí investovat do čtečky čárových kódů. Ve výrobě má totiž také velký význam, i v této kategorii je mnoho různých produktů.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora