back to top
Sobota, 15 června, 2024
aktualne

Kam pro skvělou kávu?

Skvělou kávu dnes můžete mít po stisknutí jednoho tlačítka na automatickém kávovaru. Ještě předtím si ji ale musíte pořídit. Kde?

Kdo by si rád čas od času nedal skvělou kávu. Ti, kteří voňavé kávičce propadli, potřebují i několik šálků denně. Kávu, která neježe skvěle chutná, ale také vás jaksepatří nakopne. Pro takovou kvalitní kávu ale nechoďte do supermarketu. Ty nejkvalitnější kávy jsou k sehnání jen a pouze v pražírnách.

Oslavte dvacetileté výročí pražírny MONRO

Skuteční kafaři si oblíbili především pražírnu Káva MONRO, která co nevidět oslaví dvacetileté výročí od vzniku a první registrace značky Pražírna kávy MONRO. A to už je pořádný důvod k oslavám, do kterých se můžete zapojit i vy. Připraven je pro vás slevový kód „20letMONRO“, který je již aktivní s 10% slevou. Akce je zatím časově neomezena.

Chuť, nad kterou není

Cenově dostupnější káva by ale neměla být hlavním důvodem návštěvy pražírny. Tím hlavním je chuť kávy, kterou má ve své nabídce. Už od roku 2004 praží výhradně jednodruhové výběrové arabiky. Skuteční kávoví fajnšmekři vědí, že právě ty jsou nejkvalitnější a nejchutnější. V portfoliu pražírny MONRO navíc seženete kávy doslova z celého světa.

Kávy podle abecedy

Je libo kávu balijskou, brazilskou, bolivijskou nebo třeba burundskou? Máte ji mít. Stejně jako čínskou, dominikánskou a etiopskou. Jak vidíte, postupujeme podle abecedy. Právě takto jsou na e-shopu pražírny Káva Monro seřazeny. Nevíte, jakou zvolit? Nevadí. Můžete ochutnat třeba kávu měsíce, kterou pražírna aktuálně nabízí. V okamžiku psaní tohoto článku to byla arabika Costa Rica Marvin Barrantes Honey.

Praktický online prodej

Další předností této pražírny je její online prodej. K tomu, abyste si pochutnávali na těch nejlepších světových kávách, vůbec nemusíte překročit práh svého domu. Můžete si ji objednat online. To je praktické především pro ty, pro které je pražírna zrnkové kávy Pelhřimov trochu z ruky. Objednat si ji mohou i kafaři z opačného koutu země.

- Komerční sdělení-pr článek

Další články autora